Stylistka Beranová

Permanentní make-up

Pm-mikropigmentace je technika, při které se speciálním přístrojem za pomoci ultratenkých jehliček do horní vrstvy pokožky aplikuje barevný pigment.

Technologie permanentního make-upu se díky kvalitním anestetikům, velkému výběru mikrojehliček a špičkové kvalitě barevných pigmentů posunula k naprosté dokonalosti. Permanentní make-up působí ve výsledku velice jemně, přesně a přirozeně.


Obočí a oční linky:

Microblading obočí (3D vláskování):

Cena: 2.900 Kč

Popis: Vláskování je nová metoda vytvoření semi-permanentního obočí. Netetuje se plošně jako při klasickém permanentním make-upu, ale pouze se lehce čárkuje čepelkou. Vytvoříme tím efekt chloupků jako u přirozeného obočí.

Pudrové obočí:

Cena: 3.500 Kč

Popis: Pudrová technika (nyní nejžádanější jemná technika s krásným efektem "do ztracena").

Obočí kompaktní (výrazné):

Cena: 3.500 Kč

Popis: Stínování tetovacím strojkem, pigment se vpichuje jehličkou. Efekt je výraznější a trvanlivější.

Tvar, hustota a barevný odstín obočí jsou velmi důležitými parametry pro celkový vzhled obličeje. Tvar obočí se vždy předem přesně předkreslí a konzultuje stejně jako barevný odstín. Při výběru tvaru a barvy je kladen velký důraz na celkový vzhled obličeje (barva očí, pleti, vlasů), aby celkový dojem působil naprosto přirozeně.

Po finálním předkreslení tvaru a výběru barvy se nanese znecitlivující krém a aplikuje se permanentní make-up. Po měsíci se pak podle potřeby provádí korekce.

Výsledek závisí na typu kůže, v případě mastné pleti barvy mizí více než u suché.

Oční linky horní:

Cena: 2.500 Kč

Oční linky dolní:

Cena: 1.500 Kč

Oční linky horní i dolní:

Cena: 3.500 Kč


Rty:

Rty – kontura rtů a zvýraznění:

Cena: 3.500 Kč

Rty – kontura rtů a vystínování:

Cena: 4.500 Kč

Popis: Technika stínování, které si lze ve výsledku představit jako konturu, kterou rozetřete směrem do středu rtu (3D efekt).

Průběh aplikace permanent make-upu rtů:

Pro dokonalý výsledek je nezbytný perfektní tvar a správný odstín (stejně jako u obočí) a proto také postup je velmi podobný.

Vybereme odstín s ohledem na typ vašeho pigmentu a budeme věnovat dostatek času a pozornosti zakreslení kontury Vašich rtů.

Následuje vlastní aplikace pigmentu, před kterou jsou Vaše rty ošetřeny účinným anestetikem, takže se nemusíte obávat bolesti.

Vaše rty budou bezprostředně po aplikaci lehce nateklé a také barva bude velmi výrazná až do tzv. vyloupnutí, které nastane přibližně za 5-7 dnů. Po vyloupnutí se barevný pigment začne tzv. dobarvovat, takže konečný odstín můžeme posuzovat až 4 týdny po aplikaci a to je také nejbližší termín, kdy můžeme provádět korekci (která bude v případě Vašeho prvního make-upu rtů s největší pravděpodobností potřeba).


Permanentní make-up korekce (do 3 měsíců):

Obočí:

Cena: 1.500 Kč

Rty:

Cena: 2.000 Kč

Popis: Permanentní make-up korekce je druhá popřípadě třetí aplikace permanentního make-upu, která slouží k dobarvení a tzv. "doťuknutí" případných nesrovnalostí.

Každá kůže má jinou schopnost přijímat pigment a celkový výsledek tedy závisí na 3 faktorech: správná aplikace (ta je na mě), následná péče (ta je na Vás) a vlastnosti Vaší pokožky a Vašeho organismu (to je na přírodě).